Ta kontakt

Betongelement / offerter

Färdigbetong

Infrabyggande/ offerter

Stenmaterial

Vd

Mikko Lahti
mikko.lahti@santalanbetoni.fi
050 512 0772

Styrelseordförande

Roger Nordlund
roger.nordlund@santalanbetoni.fi
0400 246 889

Arbetschef

Christer Brandtberg
christer@santalanbetoni.fi
050 566 0682

Fabrikschef

Robin Lindberg
robin.lindberg@santalanbetoni.fi
040 770 9750

Utvecklingschef

Robert Nordlund
robert.nordlund@santalanbetoni.fi
040 562 5619

Ekonomichef

Tove Ekqvist
tove.ekqvist@santalanbetoni.fi
0207 433 220

Ekonomiassistent

Faktureringsuppgifter

Oy Santalan Betoni – Sandö Betong Ab
FO-nummer: 0228301-6
Nätfaktureringsadress: FI49 2012 3800 0092 07
Operatör: NDEAFIHH

Platschef för fabriken i Hangö

Kristian Henriksson
0400 529 692

Platschef för fabriken i Ekenäs

Marcus Sjöblom
040 580 5480

Besöksadresser

Elementfabriken i Hangö
Sandö gårdsväg 310
10900 Hangö

Elementfabriken i Raseborg
Tegelbacken
10600 Raseborg

Stentäktsområde Raseborg
Hangövägen 353
10660 Raseborg

Stentäktsområde Salo
Bjärnåvägen 3020
25500 Salo